При яких натуральних значеннях a одночасно дріб 4/а буде правильним а дріб 7/а буде не правильним


Ответы на вопрос

Отвечает Жариков Даня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4/а = 4/6 -Знаменник більший за числівник отже він правильний

 7/а = 7/6 -Чисельнник більший за знаменник отже він не правильний