5. Металевий дріт, довжиною 3 м, розрізали на дві частини. З одного шматка утворили квадрат зі

стороною 36 см. З другого шматка утворили прямокутник. Скільки сантиметрів становить периметр прямокутника?​

Ответы на вопрос

Отвечает Муждабаева Динара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 м = 300 см

1) 36 * 4 = 144 (см) - потратили на квадрат и этому равна 1 часть проволоки

2) 300 - 144 = 156 (см) - равна 2 часть проволоки и этому равен периметр прямоугольника

Ответ: 156см = 1,56м = 1 м 56см

Отвечает Григорович Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина 3м = 300 см

Периметр квадрата дорівнює : Р=4а = 4 * 36 = 144м

300 - 144 = 156 см периметр прямокутника