24 кг меду розклали у 8 великих банок порівну. Менші банки вміщують меду на 1 кг менше. Скільки

кілограмів меду вміститься у 4 менших банках? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулигина Алёна.

Ответ:

8 кг

Пошаговое объяснение:

В одній великій банці:
24/8=3(кг)
В одній маленькій банці;
3-1=2(кг)
У 4 маленьких банках:
2*4=8(кг)

Отвечает Малая Ирина.

Ответ:

12менших банках

Пошаговое объяснение:

12 менших банках