200 кг меду розклали в бідони. У перший бідон поклали 32 кг. Решту меду розклали порівну в 6

однакових бідонів. Скільки кг меду в одному такому бідоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Кошкина Лена.

Извините, я буду по-русски:

1) 200-32=168 (кг) -осталось после 1 бидона

2)168/6=28 (кг) - в одном бидоне