Якого найменшого значення і при яких значеннях змінної х набуває виразx²-8x+17?​


Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Лиза.

Ответ:

y_{min} (4)=1

Пошаговое объяснение:

x²-8x+17=(x-4)^{2}-16+17=(x-4)^{2}+1
y_{min} (4)=1