3. Розв'яжи задачу. Середня маса трьох пакетів становить 720 г, а середня маса двох З НИХ 700 г.

Визнач масу третього пакета. памагите..​

Ответы на вопрос

Отвечает Пучков Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Визначити масу третього пакета.Середня маса трьох пакетів - 720 гСередня маса лише двох пакетів - 700 гПигадаймо , що таке середне арифметичне ряду чисел : Середнім арифметичним n чисел називається сума чисел поділена на їх кількість.В нає є три пакети х₁, х₂, х₃ з  середньою масою 720 г , можемо записати :Тоді загальна масо трьох пакетів :х₁ + х₂ + х₃ = 720 * 3 х₁ + х₂ + х₃ = 2160 гСередня маса двох пакетів х₁ та х₂ : 700 г , можемо записати :Загальна маса двох пакетів :х₁ + х₂ = 700* 2х₁ + х₂ = 1400 гМасса третього пакета буде різницею між массою трьох пакеті та двух пакетів:х₁ + х₂ + х₃ -(х₁ + х₂ ) = 2160 - 1400х₁ + х₂ + х₃ - х₁ - х₂ = 760 гх₃ =  760 гМаса третього пакета 760 г