Довжина прямокутника 8 см його ширина у 4 см менша побудуй квадрат периметр якого дорівнює

перимерту прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Андрианов Даниил.

Пошаговое объяснение:

8:4=2(см) ширина прямокутника

8×2+2×2= 20(см) периметр прямокутника

20÷4=5(см) сторона квадрата