Коли за день у магазині продали 3 кг ківі та 7 кг бананів та в магазині залишилося 9 кг фруктів

скільки фруктів магазині було спочатку вранці.

Ответы на вопрос

Отвечает Полегенько Света.

Ответ:

1)3+7=10(кг)- фруктів продали

2)10+9=19(кг)- фруктів було спочатку вранці