Помогите пожалуйста с математикой даю 50 баллов. Від рейки відрізали частину, яка складає 72% її

довжини. Маса частини, що залишилася, дорівнює 42кг. Знайдіть масу відрізаної частини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ишбирдин Динар.

Ответ:

28%-42кг

72%-?

1%-?

1)42÷28=1,5(кг)-1%

2)1,5×72=108(кг)

Відповідь: 108 кг маса відрізаної частини