Від дині масою 3 кг 600 г Івану відрізали 1/6 частиниу а Марії - 1/9 частину. Знайдіть масу кожного

шматка. Яка маса частини Дині, що залишилася?

Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Ваня.
3600 : 6 = 600 (гр) - відрізали Івану
3600 : 9 = 400 (гр) - відрізали Марії
3600 - 600 - 400 = 2600 (гр) = 2 кг 600 гр залишилось
Відповідь : 2 кг 600 гр залишилось дині
Отвечает Морозова Снежана.

3 кг 600г=3600г;

1)3600:6*1=600(г)-шматок дині  Івана;

2)3600:9*1=400(г)-шматок дині Марії;

3)3600-600-400= 2600(г) або 2 кг 600 г-залишилося дині

Відповідь: 2 кг 600 г залишилося дині