Дмитро та Ірина купили лотерейний квиток заплативши за нього гроші щодо 5:4 відповідно домовившись

поділити виграш пропорційно сумам вкладених грошей Виграш становив 10 800 грн Скільки гривень належить Ірині

Ответы на вопрос

Отвечает Эктова Алиса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5+4=9 частей

10800÷9=1200 грн 1 часть

1200×4=4800грн часть Ирины