РОЗВ*ЯЖІТЬ РІВНЯННЯ!Федоренко,Дмитренко і Петренко виграли разом у лотерею 1800 грн. Виграш

Дмитренка становить 64% виграшу Федоренка,а виграш Петренка - 76% виграшу Федоренка.Скільки грн становив виграш кожного з них?

Ответы на вопрос

Отвечает Щелкунов Дима.
Сума яку виграв федоренко-х грн. Дмитренко - 0,64х. Петренко - 0.76х.
х+0,64х+0.76х = 1800.
2.4 х =1800
х= 750
750 грн - виграв Федоренко.
0.64 * 750= 480грн - виграш дмитренка.
0,76* 750= 570 грн - виграш Перенка.