За три дні двом куркам згодовують 750г зерна. потрібно одній курці на тиждень?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лягушонок Умный.

Ответ:

875 г

Пошаговое объяснение:

1)750:3=250(г)-2 курки за тиждень

2)250:2=125(г)-1 курка за 1 день

3)125*7=875

Відповідь: одній курці на тиждень потрібно 875г зерна