Задача: горобець може протриматися у польоті одна п'ята год. Скільки хвилин триває політ горобця?

(допоможіть будь ласка) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Нагица Иван.
1/5 год = 1/5 *60=12 за
Отвечает Кочнева Оксана.

Відповідь:

Політ триває 12 хвилин ттак як 1,5 години 12 хвилин

Покрокове пояснення: