3. знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами а)5см,12 см і 25см б)2/3см,5/8см і 3см

СРОЧНО!!!! Даю 32 бала

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Поля.

Ответ:

а)1500 cм³    б)1 ,25 cм³

Пошаговое объяснение:

а)

V=abc

a=5 см

b=12 см

c=25 см

V=5*12*25=1500 cм³    объем  параллелепипеда

б) а=2/3 cм       b=5/8 cм      c=3см

V=abc=2/3 *5/8 *3=10/8=1 ,25 cм³      объем параллелепипеда