Периметр рівнобедреного трикутника дорів- нює 12,7 см. Знайди довжину основи, якщо бічна сторона

дорівнює 4,9 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дан Виктория.

Ответ:

Відповідь: довжина основи дорівнює 3,9 см.

Пошаговое объяснение:

X + 2× 4,9 = 12,7 см.

Х= 12,7 - 9,8 см.

Х = 3,9 см.

Отвечает Ковалёва Настя.
2,9
розв'язок:
12,7-4,9*2=2,9