3. Власна швидкість пароплава дорів- нює 272 км/год, а швидкість його руху 8 5 319 км/год. Обчисли

6 швидкість течії ріки та швидкість руху пароплава проти течії ріки. за течією ріки​

Ответы на вопрос

Отвечает Фазлыева Регина.

Ответ:

1) 24,8 + 2,6 = 27,4 (км/год) - власна швидкисть пароплава

2) 27,4 + 2,6 = 30 (км/год) - за течією

Відповідь: швидкість пароплава за течією 30 км/год

або так:

24,8 + 2,6 * 2 = 24,8 + 5,2 = 30 (км/год) - швидкість за течією

Пошаговое объяснение: