Чашка коштувала спочатку 16 грн, а після подорожчання 24 гривні. На скільки відсотків подорожчала

чашка​

Ответы на вопрос

Отвечает Негляд Аня.

Ответ:
Фото

Пошаговое объяснение:


Отвечает Ляпина Марина.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
16 грн = 1 00%
24 грн = х %

16/24 = 1 00/х
2/3 = 1 00/х
х = 1 00 * 3 /2
х = 300/2
х = 150

24 грн = 150%

150 - 100 = 50 % - подорожало

Ответ: на 50%