Вовчення заприятелювало з 30 друзями в лісі,а поза лісом у нього з’явилося на 20 друзів більше.

Скільки всього друзів у вовченяти ?

Ответы на вопрос

Отвечает Пестерев Влад.

Ответ:

80 друзів разом у вовченяти.

Пошаговое объяснение:

30 - друзі у лісі

30+20=50 - друзів поза лісом

30+50=80 - друзів разом

Отвечает Pekarskaya Ekaterina.

Ответ:80

Поза лісом - 30+20=50

30+50=80