Довжина прямокутного паралелепіпеда= 48 см, що становить 6/4 ширини, а висота становить 4/5 ширини.

Знайдіть об'єм?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лужный Павел.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

48  : 6/4 = 48 * 4/6= 32 см ширина

32 * 4/5 = 25,6 см висота

об'єм дорівнює :

V=a*b*h = 48 * 32 * 25,6 = 39321,6 см3