Спростіть вираз k-m-(n-p)+(m-k) і знайдіть його значення, якщо k=-0,67 m=5 n=-8,4 p=-6.

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Глушак Татьяна.

Ответ:

14.4

Пошаговое объяснение:

-0.67-5-(-8.4-(-6))+(5-(-0.67)=-0.67-5+8.4+6+5+0.67=8.4+6=14.4