Знайдіть значення ви разу 7 (1 5/18+2 2/18) Допоможіть будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынюк Роман.

Ответ:

23 13/18

Пошаговое объяснение:

7(1 5/18+2 2/18)=7·3 7/18=7·61/18=427/18=23 13/18