Доброго дня допоможіть мені з рівнянням (y+4,68)-5,89=10,9


Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Марк.

Ответ:

y+4,68=10,9+5,89

y+4,68=16,79

y=16,79-4,68

y=14,11