На координатній прямій позначити точки: А (-2,5), В (7,5), D (-4), E (0), C (4,5).Знайти відстань

між точками A і B, C і D.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Степан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

АВ = 7,5 - (-2,5) = 7,5 + 2,5 = 10 единиц

СД = 4,5 - (-4) = 4,5 + 4 = 8,5 единиц