Дано точки A(1;2;3) i B(3;-6;7). Знайдіть координати середини відрізка AB


Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Решат.

Ответ:       ( 2 ;- 2 ; 5 ) .

Пошаговое объяснение:

      A(1;2;3) i B(3;-6;7). Нехай т. С( x ; y ; z ) - середина відрізка АВ .

 За відомими формулами :

             х = ( 1 + 3 )/2 = 2 ; у = ( 2 - 6 )/2 = - 2 ;  z = ( 3 + 7 )/2 = 5 .

    Отже , точка  С( 2 ;- 2 ; 5 ) .