70. Попрощавшись, гість вийшов із будинку і пішов стежиною зі швидкістю 70 м/хв. Коли він пройшов

360 м, із будинку вибіг господар з пакунком, який забув гість. Господар біг зі швидкістю 100 м/хв. Через скільки хвилин Господар наздожене гостя?​

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Илья.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

1) 100 – 70 = 30 (м/хв) – швидкість зближення;

2) 360 : 30 = 12 (хв)

Відповідь: через 12 хвилин господар наздожене гостя.