У шкільному коридорі на другому поверсі стоять 15 драцен,фікусів у 2 рази більше,а хлорофітума у 3

рази більше від драцен.Скільки квітів у шкільному коридорі на другому поверсі?

Ответы на вопрос

Отвечает Сенюк Юлия.

Ответ:

15*2=30

30:3=10

15+30+10=55

Отвечает Щерба Лера.

15*2*3=

15*2=30*3=90  это правильный ответ