566." Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 1) сума куба числа 5 і квадрата числа 8; 2)

різниця квадратів чисел 6 і 2; 3) квадрат різниці чисел 6 і 2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Терзеева Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 5³ + 8² = (5*5*5) + (8*8) = 125 + 64 = 189

2) 6² - 2² = (6*6) - (2*2) = 36 - 4 = 32

3) (6 - 2)² = 4² = 4*4 = 16