Скількома способами можна вибрати при з 11-ти різних новорічних подарункових набори?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьев Артём.

C_{11}^3  = \dfrac{11!}{3!(11-3)!} = \dfrac{11!}{3!8!} = \dfrac{9\cdot10\cdot11}{2\cdot3} = 165