Знайди число, якщо: 6/7 дорівнює 212/17 дорівнює 2102/2017 дорівнює 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Света.

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию

6/7--------2

1-------х

6/7х=2

х=2÷6/7

х=2×7/6=14/6=7/3

12/17------2

1-------х

12/17х=2

х=2÷12/17

х=2×17/12

х=34/12=17/6

102/2017----------2

1---------х

102/2017х=2

х=2×2017/102

х=4034/102

х=2017/51

Отвечает Чекалов Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 : 6/7 = 2 * 7/6 = 14/6 = 7/3 = 2. 1/3

2 : 12/17 = 2 * 17/12 = 34/12 = 17/6 =

2. 5/6

2 : 102/2017 = 2 * 2017/102 = 1 * 2017/51 = 2017/51 = 39. 28/51