Знайди суму,доданків якої є числа: обернені та протилежні числу 2,4.Дам 30 балів срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Балкашин Саша.

Ответ:

-\frac{119}{60}

Пошаговое объяснение:

Обернене до числа 2,4 (\frac{12}{5}) - число (\frac{5}{12})

Протилежне до числа 2,4 - (-2,4) (-\frac{12}{5})

Сума: \frac{5}{12} - \frac{12}{5} = \frac{25-144}{60} = -\frac{119}{60}