Помогите розв'яжіть задачу Одна піч випалює 16,5т заліза за 2,5 годин а друга 33,84т за 4,7

години Продуктивності якої печі (кількість випаленого заліза за 1 годину ) більша і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.

Щоб знайти продуктивність, розділимо кількість випаленого кожною піччю заліза на час роботи.

16,5 : 2,5 = 6,6 (т/год) — продуктивність першої печі.

33,84 : 4,7 = 7,2 (т/год) — продуктивність другої печі.

Порівняємо отримані числа:

6,6 < 7,2.

Отже, продуктивність другої печі є більшою. Знайдемо, на скільки саме:

7,2 - 6,6 = 0,6 (т/год) — на стільки продуктивність другої печі більша за продуктивність першої.

Відповідь: продуктивність другої печі більша на 0,6 т/год.