Протягом тижня температура повітря змінювалася відповід но на 3,2°; -4,1°; -0,8°; 2,4°; -1,9º;

0,2º; -1,5°. Знайдіть температуру на початку тиж ня, якщо наприкінці тижня вона склала 8°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

10,5°

Пошаговое объяснение:

Нехай на початку тижня температура становила х°, тоді

х+3,2-4,1-0,8+2,4-1,9+0,2-1,5=8

х=8-3,2+4,1+0,8-2,4+1,9-0,2+1,5

х=10,5

Отвечает Сучилина Виктория.

Ответ:

10,5°C

Пошаговое объяснение:

8 - ( -1,5 ) - 0,2 - ( -1,9 ) - 2,4 - ( -0,8 ) - ( -4,1 ) - 3,2 = 8 + 1,5 - 0,2 + 1,9 - 2,4 + 0,8 + 4,1 - 3,2 = 16,3 - 5,8 = 10,5°С