Розкрийте дужки та знайдіть значення виразу (15/28+7/18-5/8)-(-11/18+1/28)-(3/8+1/2) дуже потрібно​


Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Юлия.

Ответ:

(  \frac{15}{28}  +  \frac{7}{18}  -  \frac{5}{8} ) - ( -  \frac{11}{18}  +  \frac{1}{28} ) - ( \frac{3}{8}  +  \frac{1}{2} ) = 0