При яких значеннях m і n вектори a(m; 2; -3) і b(9; -6; n) колінеарні​


Ответы на вопрос

Отвечает Матылевич Аким.

Ответ:

m/9=2/-6=-3/n

2/-6=-1/3

m/9=-1/3

3m=9*(-1)

3m=-9 m=-9/3

m=-3

-3/n=-1/3

n=-3*3/-1

n=9

ответ

m=-3

n=9