Швидкість вітру 1,75 км /год. Модель літака летить проти вітру зі швидкістю 7,6 км/год З якою

швидкістю модель полетить за відсутності вітру? З якою швидкістю модель могла б летіти за вітром?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметова Аделина.

Ответ: 9,35 км/ч, 11,1 км/ч.

Пошаговое объяснение: 1)7,60+1,75=9,35(км/ч)-скорость самолёта

2)9,35+1,75=11,1(км/ч)-по ветру