Замість того, щоб відняти 28, Наталка додала 28, На скільки її результат відрізняється від

правильного.ВІДПОВІДЬ І ОБЯСНЕННЯ!

Ответы на вопрос

Отвечает Казарян Христина.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
(х + 28) - (х - 28) = х + 28 - х + 28 = 56

На 56 единиц отличается результат
Отвечает Полянских Маша.

Ответ:

(х+28)-(х-28)=х+28-х+28=х-х+28+28=56