Власна швидкість яхти 35 км /год.. а швидкість течії ріки 2 км/год. Який шлях подолає яхта якщо

рухатиметься за течією протягом 10 годин. Поможіть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Кучер Славік.

Ответ: Розв'язання

35+2=37(км/год)-швидкість яхти за течією річки;

37×10=370(год)

Відповідь:370год подолає яхта за 10год,якщо рухатиметься за течією річки.