Швидкість катера затечією 39,1 Ки год Власна швидкість катера 36,5 Ки год Знайдіть швидкість катера

проти течії​

Ответы на вопрос

Отвечает Приходкин Саша.
Відповідь:
33,9
Покрокове пояснення:
1) 39,1-36,5=2,6(км\год) - швидкість течії
2) 36,5-2,6=33,9(км\год) - швидкість катера проти течії
Відповідь:33,9км\год
Вроде так