галя задумала число. крли від четверті цьго числа вона відняла 7, то дістала 23, яке число задумала

галя

Ответы на вопрос

Отвечает Горбаренко Никита.

Відповідь:

120

Покрокове пояснення:

нехай Галя задумала число х, тоді коли х/4-7=23, розв'яжемо це рівняння

х/4=23+7

х/4=30

х=30×4

х=120