Оля задумала число, від якого спочатку відняла −64, а потім додала 39. У результаті отримала число

123. Яке число задумала Оля?

Ответы на вопрос

Отвечает Товарніцкі Коля.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

Задуманное число = х

х - (-64) + 39 = 123

х + 64 + 39 = 123

х + 103 = 123

х = 123 - 103

х = 20