Знайти первісну F(x)для функції f(x), графік якої проходить через точку А, якщо: f(x)=sin⁡〖x,

A(π/3;1)〗

Ответы на вопрос

Отвечает Пацолта Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

F(x)=sinxdx = -cosx+C

-cos(П/3)+C=1

-1/2+C=1

C=3/2

F(x)=-cosx+3/2