Відстань між двома містами дорівнює 73.8км.З цих міст в одному напрямі одночастно вирушили

велосипедист і мотоцикліст. Велосипедист їхав попереду зі швидкістю 11.2км/год.Через 1.2 год після початку руху,його наздогнав мотоцикліст. Знайдіть швидкість мотоцикліста. Срожно пж Даю 15 бал​

Ответы на вопрос

Отвечает Комар Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 11.2*1.2=13.44 (км)-проїхав велосипедист

2) 73.8+13.44=87.24 (км)-проїхав мотоцикліст

3) 87.34÷1.2=72.7 (км/г)- швидкість мотоцикліста