Сторона трикутника дорівнює 7см, а висота, що проведена до цієї сторони, - 6см. Знайдіть площу

трикутника. Будь ласка розпишіть з дано знайти в розв’язання

Ответы на вопрос

Отвечает Гришевич Гоша.

Ответ:

21 см²

Пошаговое объяснение:

Дано: ΔАВС,   АС=7 см;  ВН - висота,  ВН=6 см. S(АВС) - ?

S=1/2 * АС * ВН = 1/2 * 7 * 6 = 21 см²