З 2 міст одночасно назустріч 1 1 виїхали 2 автобуси. 1-е їхав зі швидкістю 57 кілометрів за годину,

а 2-й — на 15 кілометрів за годину швидше знайди відстань між містами якщо автобус і зустрілися через 15 годин

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Анастасия.

А ---------------------------------------- ? км ---------------------------------------------- В

-----> 57 км/ч                            t = 15 ч          ? на 15 км/ч больше <-----

1 способ.

1) 57 + 15 = 72 (км/ч) - скорость второго автобуса;

2) 57 + 72 = 129 (км/ч) - скорость сближения;

3) 129 · 15 = 1935 (км) - расстояние между городами.

2 способ.

1) 57 · 15 = 855 (км) - проедет первый автобус за 15 ч;

2) 57 + 15 = 72 (км/ч) - скорость второго автобуса;

3) 72 · 15 = 1080 (км) - проедет второй автобус за 15 ч;

4) 855 + 1080 = 1935 (км) - расстояние между городами.

Ответ: 1935 км.

Отвечает Сапожников Данила.
1) 57 + 15 = 72(км/год) - швидкість 2-го автобуса
2) 57 * 15 = 855(км) - відстань яку проїхав 1-й автобус
3) 72 * 15 = 1080(км) - відстань яку проїхав 2-й автобус
4) 1080 + 855 = 1935(км)
В-дь: відстань між містами 1935 км