З 2 міст одночасно назустріч 1 1 виїхали 2 автобуси. 1-й їхав зі швидкістю 57 кілометрів за годину

а 2-й на 15 кілометрів за годину швидше. Знайди відповідь між містами, якщо автобуса зустрілися через 15 годин

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Екатерина.

Ответ:

1935 км

Пошаговое объяснение:

1) 57+15=72 км/год - швидкість другого автобуса

2) 57*15=855 км - проїав до зустрічі перший автобус

3) 72*15=1080 км - проїхав до зустріч другий автобус

4) 1080+855=1935 км - відстань між містами