Допоможіть будь ласка розв'язати задачу із двох міст відстань між якими 475 кілометрів виїхали

назустріч один одному два автобуси Швидкість першого 45 кілометрів на годину чому дорівнює швидкість другого автобуса якщо вони зустрілися через 5 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Катенька.
Первый автобус проехал 5*45 = 225 км
Значит второй автобус: 475-225=250 км
Раз он затратил тоже 5 часов, то его скорость равна 250/50 = 50 км/час

Ответ: 50 км/час