Вкажіть, рівняння яке розв'язком задачі: Від деякого числа відняли 75, потім отримане число

зменшили на 33. В результаті отримали число 13. Знайдіть невідоме число. А) (x - 75) - 33 = 13 Б) (х - 13) – 33 = 75 В) (x - 75) - 13 = 33 Г) (x - 75) : 33 = 13

Ответы на вопрос

Отвечает Кацан Николай.

Ответ:

Пошаговое объяснение:
Задуманное число = х

(х - 75) - 33 = 13
х - 75 = 13 + 33
х - 75 = 46
х = 46 + 75
х = 121

Ответ: А)

Отвечает Бродский Иосиф.

Відповідь:

Правильне рівняння А

Відповідь: х=29

Покрокове пояснення: