Функції задано формулою y=-1/2 x-3. Знайти значення аргументу при якому значення функції дорівнює

4. a)14;б)-5;в)-3,5;г)-14.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дворников Леонид.

y=-1/2 x-3 , у=4

4=-1/2*х-3

4+3= - 1/2*х

1/2*х= -7

х= -14