При якому значенні а корінь рівняння -x+3a=a+5x дорівнює -3?


Ответы на вопрос

Отвечает Кубрак Таисия.

Ответ:

-9

Пошаговое объяснение:

-х + 3а = а + 5х

-х - 5х = а - 3а

-6х = -2а

3х = а

По условию, корень уравнения равен -3, значит а = -3 * 3 = -9.